Trocha toho povídání o nás


Terry (skoro 8 let) Glen a Pady (oba  5 a 1/2 měsíce) Xandra (rok a 2 měsíce - fotka z 29.7.2005)

Ahoj, jmenuji se Glen a jsem německý ovčák barvy vlkošedé. Rozhodl jsem se, že s tátou udělám svoje stránky na Internetu. Budou, ale nejen o mně, ale i o mém bráchovi Padym a o Terince, to je zase moje nevlastní máma. Když mě jako štěňátko přinesli, tak už tam byla, ale já jsem ji celkem rychle adoptoval. Uvidíme jak budou ty stránky časem velký, protože zatím nikdo nevyrobil klávesnici pro psí tlapky a tak to musím tátovi diktovat. On je strašně línej, no a když jdu za paničkou, tak ta mě vždycky pošle zase za tátou. To jsou kšefty, co.

Terry: 22.9.1992 - 14.6.2004
Glen (Pája z Mokropeské zahrady): 18.3.2000 - 30.10.2011
Pady (Pat z Mokropeské zahrady): 18.3.2000 - 14.4.2010
Xandra (Xandra Sherak): 18.5.2004


Já, Pady a táta Terry Tak jak jsem už říkal jsme dva pejsci - Glen a Pady a pak je tu ještě Terinka - moje (naše) nevlastní máma. A abych nezapomněl několik méně či více podstatných/nepodstatných členů naší smečky, jako je panička, táta a bráchovi (Padyho) páníčci. Já (Glen) se papírově jmenuji Pája z Mokropeské zahrady a brácha Pat z Mokropeské zahrady a Terinka je prostě Terinka nebo taky Terry. S bráchou máme jěště fůru sourozenců, ale nevíme kam je zavál svět (kluci a holky, pokud to náhodou čtete, tak dejte vědět), a narodili jsme se 18. března 2000. Terinka je starší než my, ta se narodila 22. září 1992, a tak si myslí, že nás může vychovávat. Panička, ale i táta ji naštěstí hlídají, aby to s tou výchovou tak nepřeháněla. My stejně spustíme strašně hlasitej psí brekot, kdyby si toho náhodou nevšimli. Táta tvrdí, že se jmenuji Glen podle whisky, ale panička to popírá, to jméno vymyslela ona. Já ale stejně vím, že ani Glen ani Pady není podle whisky, táta původně chtěl, abychom se jmenovali BLACK a WHITE. Asi je trochu cvok. A taky jednou navrhoval, že jako když se máme jmenovat od písmena P, abychom se jmenovali PING a PONG. Já ho asi jednou za ty blbý nápady vážně rafnu. Jo, a někdy nám řiká Pitomci, chápete, že by se někdo jmenoval Pitomec?


zleva: Terinka, Já, Pady a nahoře je panička Já bydlím s Terinkou na zahradě u Petra a Markéty a brácha na zahradě u Markétiných rodičů. Naštěstí se vídáme všichni tři celkem často, protože spolu chodíme na procházky a na cvičák. Prej aby z nás něco bylo. Jednou jsem něco proved a táta hned, že teď prej uvidím vojnu. A začalo to: sedni, lehni, sedni, lehni, sedni, lehni, sedni. Se asi zbláznil, ne? A brácha už umí otvírat kotec na cvičáku (zevnitř), to bylo šou, když tam jen tak přišel. První fotku mám, až když mi bylo 5 měsíců. Táta tvrdí, že panička nebyla schopná nás vyfotit dřív, ale když je tak chytrej, proč teda nevzal foťák a nešel to udělat sám. No jo, lidi.
A pak jednou táta přišel, a že prej si půjčil digitální foťák a že se bude fotit. Je teda pravda, že nás i konečně zase vyfotil, ale neumíte si představit, kolikrát nám ten foťák při tom ukazoval. Jako kdyby to bylo něco strašně zajímavýho. Ale i okolo letící moucha mi připadá zajímavější. tu můžu alespoň honit, ale tuhle hračku nám ani nepučil. A než to dostal na stránky, tak zase měsíc v čudu. A že prej není línej.Ale teď už to na stránkách přibývá přece jen častěji. Dokonce tak často, že jsme museli už některé fotky začít dělit na první a druhý rok.


Brouzdal jsem po internetu a našel stránky Chovatelské stanice z Mokropeské zahrady. Z této chovatelské stanice s Padym pocházíme (papírově se jmenujeme: já - Pája z Mokropeské zahrady a brácha Pady - Pat z Mokropeské zahrady. Našel jsem zde taky fotku naší babičky - Nutty z Vrážské zahrady a naší maminy - Clea z Mokropeské zahrady (fotka, když byla ještě o dost mladší).

Nutty z Vrážské zahrady Clea z Mokropeské zahrady (zamlada)


Chovatelská stanice z Mokropeské zahrady - Tak tady odtud pocházíme :)


Začátkem června 2004 byla Terinka bohužel opět nemocná. Už jí je celkem dost let (skoro 12) a navíc její zdraví je už dost nalomeno a tak bohužel v polovině června nás opustila. Všichni na ní stále vzpomínáme a přestože již opustila tento pozemský svět, zůstává zde stále s námi.

Krátce po smutném odchodu Terinky z tohoto světa přivezli páníčci štěněčí holčičku se jménem Xandra Sherak. Někdy jí říkají Xandra a někdy zkráceně Sandra (ono to stejně zní nějak stejně). Jak už její jméno napovídá, pochází z chovné stanice Sherak. Narodila se 18.5.2004, její máma je Chelsea Sherak a její táta Apoll Hartis Bohemia. Na internetu jsem nasel i nějaké jejich fotky.

Chelsea Sherak Apoll Hartis Bohemia Xandra a její sourozenci, když jim byly 3 dny Xandra a její sourozenci, když jim byly 3 dny Xandra a její sourozenci, když jim byly 3 dny


Chovatelská stanice Sherak


V září 2004 nám přibyl další sourozenec do smečky a má svoje vlastní webové stránky.


14.4.2010 se s námi rozloučil Pady.

Pokud byste nám chtěli napsat, tak naše adresa je: glen@email.cz